Odwiedź nas w biurze:

 

Gdynia, Spokojna 20

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 17:00

Sobota - spotkania umówione telefonicznie

Niedziela - nieczynne

Skontaktuj się z nami:

 

+48 600 450 635

+48 516 306 324

biuro@drivetech.pl

szkody@drivetech.pl

Skontaktuj się z nami:

 

 

+48 600 450 635

 

 

 

+48 516 306 324

 

 

 

biuro@drivetech.pl

szkody@drivetech.pl

Assistance Pomoc drogowa 24/7

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy?

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h na dobę, również w Dni Świąteczne.

 

Zadzwoń teraz: +48 500 700 676

Assistance Pomoc drogowa 24/7

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy?

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h na dobę, również w Dni Świąteczne.

 

+48 500 700 676

DRIVETECH POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Gdyni, Pl. Górnośląski 21, 81-509 Gdynia, NIP: 5862368597, REGON: 388769518, KRS: 0000897354.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

DRIVETECH POLSKA SP. Z O.O. © 2021

Projekt i realizacja: Plutowski.pl

Kontakt

Obsługujemy w całej Polsce

Drive Tech Auto Resort

Zadzwoń po pomoc!

Zadzwoń teraz

Zadzwoń teraz

Nasza oferta

Blacharstwo i lakiernictwo

Nasza oferta

Blacharstwo

i lakiernictwo

 

Naprawy mechaniczne, wulkanizacja, klimatyzacja, diagnostyka

komputerowa.

 

Więcej >>


Rzeczoznawca, ocena stanu

technicznego, kosztorys naprawy,

opinia techniczna / doradztwo.


Więcej >>

 

Ubezpieczenia komunikacyjne,

dla nieruchomości, na życie i zdrowie,

na podróż, firmowe / grupowe.

 

Więcej >>

Mechanika

pojazdowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naprawy mechaniczne, wulkanizacja, klimatyzacja, diagnostyka

komputerowa.

 

Więcej >>

Ubezpieczenia

polisy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ubezpieczenia komunikacyjne,

dla nieruchomości, na życie i zdrowie,

na podróż, firmowe / grupowe.

 

Więcej >>

Usługi

doradcze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rzeczoznawca, ocena stanu

technicznego, kosztorys naprawy,

opinia techniczna / doradztwo.

 

Więcej >>

Zobacz też:

Zapytaj o szczegóły

lub umów się na wizytę:

 

Blacharstwo i lakiernictwo

+48 600 450 635

szkody@drivetech.pl

 

Pomoc drogowa 24/7

+48 500 700 676

 

Gdynia, Spokojna 20

Pon. - Pt. 7:00 - 17:00

Sobota - na telefon

 

 

Zostaw zapytanie:

Pobierz naszą ofertę biznesową:

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DRIVETECH POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Gdyni, Pl. Górnośląski 21, niezbędnych w celu oferowania produktów i usług; na podstawie wyrażonej zgody firma będzie przetwarzać Pani/Pana dane - przez co należy rozumieć podejmowanie czynności takich jak np. zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, przeglądanie, wykorzystywanie.

Wyślij
Wyślij
Wiadomość wysłana
Wypełnij wymagane pola

Oferta DriveTech PDF

Naprawy powypadkowe

Jeżeli Państwa samochód uległ uszkodzeniu w kolizji drogowej lub się zepsuł – nie wiedzą Państwo gdzie szukać pomocy prosimy kontaktować się z nami! Wszelkich napraw blacharsko-lakierniczych dokonujemy zgodnie z zaleceniami i technologią przewidzianą przez producenta samochodu z użyciem materiału, maszyn i urządzeń renomowanych marek.

 

 Bezpłatne i profesjonalne doradztwo w przypadku szkody i realizacji odszkodowania

 

 Naprawę wykonaną na oryginalnych lub renomowanych częściach

 

 Usługi blacharsko lakiernicze wszystkich marek

 

 Bezgotówkowe rozliczenia napraw

 

 Uwzględnienie kart płatniczych

Naprawy bezgotówkowe

Jeżeli do kolizji lub wypadku drogowego doszło nie z naszej winy, przysługuje nam naprawa bezgotówkowa samochodu z OC sprawcy. Dotyczy to zarówno poważnego uszkodzenia pojazdu, jak i nawet drobnych zarysowań czy wgnieceń powstałych na karoserii. Z likwidacji szkody na koszt ubezpieczyciela może skorzystać każdy obowiązkowy płatnik OC.

 

Niezwłocznie po powstałym incydencie w pierwszej kolejności zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem. Ocenimy sytuację i podpowiemy, w jaki sposób przygotować się do rozmowy z ubezpieczycielem. Na miejscu kolizji / wypadku proszę również zadbać o zebranie niezbędnych informacji: dane osobowe sprawcy (imię i nazwisko, numer PESEL), numer rejestracyjny, numer polisy, marka samochodu, data i szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 

Po zgłoszeniu incydentu zapraszamy do ponownego kontaktu. Zadbamy zarówno o powstałe usterki, jak i regulacje finansowe z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Zgłoszenie

/ likwidacja szkód

Nasza firma pomoże w obsłudze zgłoszenia lub likwidacji szkody zgodnie z ubezpieczeniem OC, AC i pozostałymi. Kompleksowo zadbamy zarówno o prawidłowe oszacowanie poniesionych strat, a także zajmiemy się egzekwowaniem ewentualnych zaniżonych wypłat odszkodowania.

 

Szkodę likwidowaną z polisy OC sprawcy należy zgłosić w ciągu 30 dni od daty jej powstania. Szkodę z polisy AC należy natomiast zgłosić w ciągu od 2 do 7 dni od momentu powstania zdarzenia. Dokładna informacja o terminie zgłoszenia znajduje się w ogólnych warunkach polisy ubezpieczeniowej.

 

Proszę pamiętać, że w momencie ubiegania się o odszkodowanie należy posiadać dowód rejestracyjny pojazdu z ważnym badaniem technicznym. Jego brak może skutkować odmową lub ograniczeniem wypłaty odszkodowania. W przypadku zatrzymania dowodu przez policję potrzebny jest dokument potwierdzenia zatrzymania dowodu.

Samochód zastępczy

Samochód zastępczy z OC sprawcy przysługuje Ci, jeśli Twoje auto zostało uszkodzone w wyniku stłuczki, którą spowodował inny uczestnik ruchu drogowego, a Ty nie masz możliwości z niego korzystać, bo jest całkiem zniszczone lub oddajesz je do naprawy.

 

Zależy nam, aby Klienci korzystający z naszych aut cieszyli się wysokim komfortem i bezpieczeństwem jazdy niezależnie od wybranego modelu. Dlatego oferujemy wygodne, sprawdzone i funkcjonalne samochody (osobowe oraz dostawcze) wyposażone między innymi w system nawigacji i automatyczną skrzynię biegów. Każde auto posiada aktualne badania techniczne.

 

Jeśli miałeś stłuczkę i potrzebujesz natychmiast samochodu zastępczego z OC sprawcy, zadzwoń do nas i nie przejmuj się formalnościami. Podstawimy samochód w wybrane przez Ciebie miejsce i zajmiemy się współpracą z firmą ubezpieczeniową sprawcy kolizji.

Usługa

Door to Door

Odbieramy samochód  i odstawiamy z powrotem pod Twój dom / firmę po zakończeniu naprawy. Usługa Door to door pozwoli Tobie zaoszczędzić czas, który musiałbyś/ałabyś poświęcić na samodzielny dojazd do naszego serwisu i oczekiwanie na wykonanie przeglądu / naprawy.

 

Nasz pracownik uzgodni z Tobą termin, w którym ktoś zgłosi się po Twój samochód. Przedstawiciel firmy pokaże ci swój identyfikator, byś był pewien, że oddajesz pojazd w dobre ręce. Następnie podpiszesz z nim protokół zdawczy, który stanowi zabezpieczenie i gwarantuje odpowiedni transport auta. Gdyby cokolwiek stało się w drodze do warsztatu, masz zapewnione pełne ubezpieczenie.

Assistance

Pomoc drogowa

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli Twoje auto odmówi posłuszeństwa na trasie. Reagujemy szybko i skutecznie – 24h/7 dni w tygodniu. Wystarczy do nas zadzwonić, a nasza ekipa ruszy, by zająć się każdym zleceniem.

 

Oferujemy kompleksowe usługi pomocy drogowej, w tym holowanie motocykli, samochodów osobowych i dostawczych, uruchomienie pojazdu z rozładowanym akumulatorem, dowóz pojazdu zastępczego.

Zadzwoń do nas

Gdynia, Spokojna 20  |  +48 600 450 635